Ads 728x90

Lif Modelleri ve Yapım Aşamaları

Bozyazı Manşet Reklam Haber, BOZYAZI MANŞET REKLAM HABER,

Lif Modelleri ve Yapım Aşamaları


Lif modelleri hemen her kadının ilgi alanına giren bir başlığı oluşturmaktadır. Hanımların ilgi odağı olmasının yanında, genç kızların çeyizlerinde, hediyeliklerinin arasında bulunan renk renk çeşit çeşit ve desen desen olan parçaları oluşturmaktadır. Bununla sınırlı kalmamakta geçmişten günümüze kadar hemen hemen her evde mutlaka bulunan ve kullanılan bir obje olarak karşımıza çıkmaktadır lifler. Peki ya lif nasıl yapılır sorusuna yanıt olarak da farklı renklerde lif yapımı için uygun ipleri edindikten sonra internetten, komşularımızdan, annelerimizden, arkadaşlarımızdan ve diğer yakınlarımızdan edineceğimiz farklı lif modelleri ile uygulamaya başlıyoruz. Her biri için farklı örnekler bulunmakta ve bizler de bunların yapılış şekillerini inceleyerek öğreniyor ardından da muhteşem rengarenk farklı modellerde liflere sahip oluyoruz.

Lif Modelleri Hakkında Kısa Bir BilgiBirçok farklı lif modeli olduğundan bahsettik. Peki ya bu lif modelleri nasıl çoğalıyor, neye göre ortaya çıkıyor? Herkes için bir ihtiyaç olan lif, kimi zaman işin içine espiri, kimi zaman sevimlilik kimi zaman da hoşluk katabilmek adına farklı şekil ve desenlerde oluşturulabiliyor. Çocuk liflerine baktığımızda çizgi film karakterlerinin dahi üzerine işlenmiş olabildiğini görüyoruz. Boyutları, renkleri ve üzerindeki resim olarak örülen objeler tamamen onların yaşlarına ve hayal dünyalarına hitap ediyor. Çeyiz için örülen ve saklanan lif modelleri ise bizlere kimi zaman gelin ve damadın isimleri hakkında ipucu veriyor. Yani herkes için, zevke göre birçok şekle bürünebilen bu sevimli ve yumuşak eşyalar günlük hayatımızda önemli bir yer tutmuş bile !

Lif Fiyatları

İsteğe göre yapılan onlarca farklı türde liflerden söz ettik. Bunları yapmak ihtiyaç karşılamasının yanında bazıları için hobi haline gelmiş durumda. El işi yapmaktan keyif alan ve elinden gelen insanlar birçok modelde liflerini oluşturuyor. Fakat örgü işlerini yapamayan, elinden gelmeyen veya bunun için vakti olmayan kişiler için de elbette bu minik objeye sahip olmak mümkün. Kimi zaman dükkanlarda satılan farklı lif modelleri kimi zaman da birçok markanın adı altında karşımıza çıkabiliyor. Buradan da istenilen boyutta ve modelde lif alınabilir. Yerine ve kullanıldığı örneğe göre değişkenlik gösteren fiyatları ortalama herkesin alabileceği civarda ve güzellikte.

Sağlık Açısından Lif

Dekoratif güzelliklerinden bahsettiğimiz lif modelleri aynı zamanda bu objenin sağlıkla ilişkisi bakımından da bizlere artı puanlar sağlamaktadır. Banyoda lif, fırça vb. Kullanımı uzmanlar tarafından olumlanan bir davranış. Bunlar sayesinde vücudumuzu ölü hücrelerden arındırıyor, masaj etkisi ile de kan dolaşımını hızlandırıyoruz. Yani bizlere hem temizlik hissi, hem de sağlık kazandırıyor.

Loading...
loading...

Ahmet ŞAHİN

Köşe Yazarı

Ahmet ŞAHİN

Köşe Yazarı

Ahmet ŞAHİN

Köşe Yazarı

Ahmet ŞAHİN

Köşe Yazarı

Ahmet ŞAHİN

Köşe Yazarı

Ahmet ŞAHİN

Köşe Yazarı

Ahmet ŞAHİN

Köşe Yazarı

Ahmet ŞAHİN

Köşe Yazarı

Ahmet ŞAHİN

Köşe Yazarı

Ahmet ŞAHİN

Köşe Yazarı

Babel | Theme BY Mavi Yapım