Künye

Bozyazı Manşet ;Bozyazı ve Mahalleleri ,Mersin ve İlçeleri ,Türkiye,Spor,Kadın Sağlık,Magazin ,Ekonomi,Teknoloji,Kültür Sanat ve diğer tüm kategorilerde güncel yerel haber sunmak ve internet kullanıcısının Bozyazı haberlerine ulaşmasını kolaylaştırmak için oluşturulmuş geniş kapsamlı bir yerel haber sitesidir.


İletişim /e-mail anamurmanset@hotmail.com
Yer Sağlayıcı /İsim Tescil
Sadece Alan Adı /Adres

Her türlü sorularınız için lütfen bu telefon ve adresi kullanınız: 

0 533 742 13 18  , bozyazimanset@hotmail.com   HABER SİTEMİZ  SANAL BASIN VEDE İYAD ÜYESİDİR.

Gizlilik Politikası / Privacy Policy www.bozyazimanset.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları www.bozyazimanset.com'a aittir. www.bozyazimanset.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları ile korunmaktadır. 


Bunlar www.bozyazimanset.com‘un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı 

yapılamaz. www.bozyazimanset.com sitesinde yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. www.anamurmanset.com hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. www.bozyazimanset.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.


Kullanıcılar yaptıkları yorumdan kendileri mesuldür. Bu yorumlar sitemiz Bozyazı Manşet.Com u ve site yönetimini bağlamaz. Kullanıcılar tarafından yapılan her türlü yorum ve yazılan yazılar ilgili kişiye aittir. Site yönetimi bu yorum ve içeriklerde her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar.

Babel | Theme BY Mavi Yapım